Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1973855
10026
347
Berta Márton (?-): Szerelem, Verona. Linó, 2 db, papír, jelzett, felcsavarva, 42×29 és 25×35 cm 1091892
10027
347
Bényi Emese (1973-): Kilátás a tengerre. Olaj, farost, jelzett, 90×70 cm 1932770
10028
347
22000
Blaskó Zoltán (?-): Megvilágosodás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×33 cm
1932773
10029
347
24000
Blaskó Zoltán (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 53×44 cm
1916291
10030
347
1916294
10031
347
Blaskó Zoltán (?-): Látomás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 83×60 cm
1930090
10032
347
Blelcher jelzéssel: Hummeles csendélet. Olaj, vászon, fa keretben, 34×53 cm
1969879
10033
347
B.M. jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 28×20 cm 1971884
10034
347
Bojtos Károly (1936-2011): Budapest felszabadulása. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm
1972627
10035
347
1973 Bokros Péter (1957-2017): Kompozíció. Szitanyomat, papír, üvegezett fa keretben, jelzett, 60x41 cm. 1939300
10036
347
4200
Bolmányi jelzéssel: Kórus. Olaj, karton, 51×45 cm
1907181
10037
347
6500
Borbély Gizella (1920-1994): Szekér, pasztell, papír, jelzett, 36×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF