Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1973231
347
Aba jelzéssel: Női akt vázlatok. Tus, papír, üvegezett keretben, 27×34 cm 1918124
10001
347
Franz Abony (?-?): Tájkép fával, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22,5×17,5 cm
1969874
10002
347
Aknay jelzéssel: Arc. Olaj, vászon, 40×30 cm
1945779
10003
347
Almásy Aladár (1946-): Ifjú Mózes (6/100). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×28 cm 1387890
10004
347
Andor Loránd (1906-1966):Gémeskút. Linó, papír, jelzés nélkül, 13×10 cm
1390948
10005
347
Andor Loránd (1906-1966): Bányászok. Linó, papír, jelzés nélkül, 8,5×5,5 cm
1972748
10006
347
Antal Irén (1903-1999): Galyatető, akvarell, papír, jelzett, 33×50 cm
1972973
10007
347
Antal Irén (1903-1999): Öreg fa, akvarell, papír, jelzett, 44×29 cm 1972682
10009
347
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Esős nap Velencében. Rézkarc, papír, jelzett, 25×30 cm 1969729
10010
347
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Lovaskocsi a határban. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm 1972615
10011
347
ÁP97 jelzéssel: Liget. Olaj, farost, 60x50 cm. 1972619
10012
347
ÁP97 jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, farost, 44x59 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF