Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1973130
10038
347
14000
Börtsök jelzéssel: Havas erdőszél házikóval. Olaj, vászon, keretben, 43×70 cm 1931379
10039
347
Csapó Jenő (1875-1954): Síelők a domboldalon. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 57×68 cm 1969860
10040
347
14000
Cserna jelzéssel: Vágtató lovas. Olaj, vászon, foltos, 70×80 cm
1973203
10041
347
Csók jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, szakadással, gyűrött, üvegezett keretben, 36×44 cm 1970145
10042
347
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Gyulai vár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×41 cm
1971465
10043
347
22000
Darabont Tamás (1930-): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm 1818716
10044
347
14000
Dániel Kornél (1923-2002): Aktok és házi kedvencek. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm
1942321
10045
347
Divéky József (1887-1951): Fametszet, papír, paszpartuban 15x19 cm 1960508
10046
347
Divéky József (1887-1951): Égi és földi szerelem, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 16,5×8,5 cm
1960507
10047
347
Divéky József (1887-1951): Dámák diadala, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 16,5×8,5 cm
1936565
10048
347
Dévényi János (1956- ): Színes körök 2019, akril, papír, jelzett, fa keretben, 30×40 cm 1972590
10049
347
11000
1974 Dobroszláv József (1932-2016): Erdőbelső. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, a hátoldalán a művész saját kezű soraival, 27x46 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF