Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1968081
10050
347
Dobroszláv József (1932-2016): Fortuna utca (Mátyás templommal). Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×33 cm 1394005
10051
347
1957060
10052
347
Edvi Illés Ödön (1877-1945):Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×31 cm
1969891
10053
347
Egry jelzéssel: Vitorlás. Pasztell, papír, erősen foltos, üvegezett keretben, 15×11 cm 1969906
10054
347
Egry jelzéssel: Férfi akt háttal. Tus, papír, foltos, üvegezett keretben, 39×28 cm
1880356
10055
347
Elekfy Jenő (1895-1968): Szekér pakolás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×28 cm
1806836
10056
347
Elekfy Jenő (1895-1968): Ereszkedő uszály, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21,5×31 cm
1387867
10057
347
Endrédy György (1910-1988): Figyelő lány. Linó, papír, jelzett, 17x13 cm
1387837
10058
347
1124277
10059
347
F jelzéssel: Modern ikon, olaj, fa, 30×20 cm
1939267
10060
347
Farkas jelzéssel: Tájkép piros alakokkal. Olaj, vászon, foltos, 46×55 cm
1450488
10061
347
Farkas Gyöngyi (?-): Olvadás. Olaj, farost, jelzett, keretben 40×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF