Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 275

Dobroszláv József (1932-2016): Fortuna utca (Mátyás templommal). Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×33 cm
10050.

Rufpreis:
8 000 HUF

10051.

Rufpreis:
6 000 HUF

Edvi Illés Ödön (1877-1945):Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×31 cm
10052.

Rufpreis:
5 000 HUF

Egry jelzéssel: Vitorlás. Pasztell, papír, erősen foltos, üvegezett keretben, 15×11 cm
10053.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Egry jelzéssel: Férfi akt háttal. Tus, papír, foltos, üvegezett keretben, 39×28 cm
10054.

Rufpreis:
3 000 HUF

Elekfy Jenő (1895-1968): Szekér pakolás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×28 cm
10055.

Rufpreis:
6 000 HUF

Elekfy Jenő (1895-1968): Ereszkedő uszály, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21,5×31 cm
10056.

Rufpreis:
3 000 HUF

Endrédy György (1910-1988): Figyelő lány. Linó, papír, jelzett, 17x13 cm
10057.

Rufpreis:
1 200 HUF

10058.

Rufpreis:
1 000 HUF

F jelzéssel: Modern ikon, olaj, fa, 30×20 cm
10059.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Farkas jelzéssel: Tájkép piros alakokkal. Olaj, vászon, foltos,  46×55 cm
10060.

Rufpreis:
6 000 HUF

Farkas Gyöngyi (?-): Olvadás. Olaj, farost, jelzett, keretben  40×50 cm
10061.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF