Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 275

Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 40×50 cm
10086.

Rufpreis:
4 000 HUF
15

Illés jelzéssel: Parasztház. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 13,5×19 cm
10087.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ifj Imre István (1950-): Erdőben. Rézkarc, papír, jelzett, 29×20 cm
10088.

Rufpreis:
1 200 HUF

Iványi jelzéssel: Két fa az útnál. Pasztell, papír, foltos, üvegezett keretben, 50×32 cm
10089.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jánossy Ferenc (1926-1983): Utca részlet. Tus, papír, jelzett, 33×50 cm
10090.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kapicz Margit (1921-1995): Fűzfa. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×47 cm
10091.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kádár jelzéssel: Kompozíció. Tempera, papír, 22×9,5 cm
10092.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kádár jelzéssel: Vízparti fák. Gouache, papír, üvegezett keretben, 24×35 cm
10093.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kenézy jelzéssel: Hódoló. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm
10094.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10095.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss Terézia (1928- ): Víztükör a Dunán. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 17×24 cm
10096.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kocsis jelzéssel: Maszkosok. Olaj, farost, 50×70 cm
10097.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF