Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1972481
10086
347
Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 40×50 cm 1972219
10087
347
Illés jelzéssel: Parasztház. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 13,5×19 cm
1960404
10088
347
Ifj Imre István (1950-): Erdőben. Rézkarc, papír, jelzett, 29×20 cm
1973164
10089
347
Iványi jelzéssel: Két fa az útnál. Pasztell, papír, foltos, üvegezett keretben, 50×32 cm
1741019
10090
347
Jánossy Ferenc (1926-1983): Utca részlet. Tus, papír, jelzett, 33×50 cm 1829359
10091
347
Kapicz Margit (1921-1995): Fűzfa. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×47 cm
1945006
10092
347
Kádár jelzéssel: Kompozíció. Tempera, papír, 22×9,5 cm 1939362
10093
347
Kádár jelzéssel: Vízparti fák. Gouache, papír, üvegezett keretben, 24×35 cm 1904227
10094
347
48000
Kenézy jelzéssel: Hódoló. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm 1346163
10095
347
1970260
10096
347
Kiss Terézia (1928- ): Víztükör a Dunán. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 17×24 cm
1924349
10097
347
Kocsis jelzéssel: Maszkosok. Olaj, farost, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF