Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1936924
10110
347
Kun Sarolta (1990-): Life still goes on. Vegyes technika, papír, jelzett, feltekerve, 50×40 cm
1908735
10111
347
László (Páskuj) Endre (1900-1987): Pieró. (Jelmezterv a Magyar Mozgásművészeti Csoport (Thurnay Alice) számára. Vegyes technika, (csomagoló)papír, jelzés nélkül, 30×15 cm 1880367
10112
347
1920484
10113
347
Lilov jelzéssel: Kijev 1978, olaj, karton, 50×30,5 cm
1748516
10114
347
Litteczky-Krausz Ilona (1900-1975): Egy anya. Grafit,papír, jelzett, 20,5×16 cm
1971245
10115
347
Lotz jelzéssel: Alvó puttó, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 48,5×30,5 cm 1973150
10116
347
Lotz jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, 29×38 cm 1969876
10117
347
Magyar jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, üvegezett kerületben, 11×15 cm
1749700
10118
347
24000
1942451
10119
347
Frans Masereel (1889-1972): Tüntetők, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13x11 cm 1942348
10120
347
Frans Masereel (1889-1972): Tüntetők, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13x11 cm 1942343
10121
347
Frans Masereel (1889-1972): Tüntetők, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF