Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 275

Kun Sarolta (1990-): Life still goes on. Vegyes technika, papír, jelzett, feltekerve, 50×40 cm
10110.

Rufpreis:
4 000 HUF

10111.

Rufpreis:
1 200 HUF

10112.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lilov jelzéssel: Kijev 1978, olaj, karton, 50×30,5 cm
10113.

Rufpreis:
1 600 HUF

Litteczky-Krausz Ilona (1900-1975): Egy anya. Grafit,papír, jelzett, 20,5×16 cm
10114.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lotz jelzéssel: Alvó puttó, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 48,5×30,5 cm
10115.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lotz jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, 29×38 cm
10116.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, üvegezett kerületben, 11×15 cm
10117.

Rufpreis:
3 000 HUF

10118.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Frans Masereel (1889-1972): Tüntetők, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13x11 cm
10119.

Rufpreis:
2 000 HUF

10120.

Rufpreis:
2 000 HUF

10121.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF