Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1829345
10182
347
11000
Szabó Lajos (1927-1995): Házak dombok között. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1939453
10183
347
Szalay jelzéssel: Portrék ( 2db). Tus, papír, 29×21 cm
1972218
10184
347
Szalay jelzéssel: Kalapos ember. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17,5 cm
1969434
10185
347
Szántó jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, foltos, 60×50 cm
1969996
10186
347
Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 18×10 cm 1969992
10187
347
Szász jelzéssel: Arc. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 18×10 cm 1973730
10188
347
Szász Endre (1926-2003) Illusztráció (kalapos férfi). Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben.26×16 cm
1958242
10189
347
28000
1907139
10190
347
Szeift Béla (1944-2012): Féregűzés, vegyes technika, papír, 30×42 cm
1972736
10191
347
Szeift Béla (1944-2012):Vidám férgek, vegyes technika, papír, jelzett, 30×42 cm
1972716
10192
347
Szeift Béla (1944-2012): Esőfelhők, vegyes technika, papír, jelzett, 30×42 cm
1969494
10193
347
Szeift Béla (1944-2012): Baci olimpia. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 20×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF