Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1969717
10218
347
Váci András (1928-1989): Salgótarjáni hengermű. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm 1971863
10219
347
Vertel József (1922-1993): Dömös 1980. Rézkarc, papír, jelzett, 6×16,5 cm 1971855
10220
347
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Katona portré. Ceruza, papír, jelzéssel a paszpartu alatt, paszpartuban, 40×28 cm 1290360
10221
347
Wittman Rezső (Gatto Nero) (1889-1972) : Férfi portré, karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, 27×22 cm
1973707
10222
347
Würtz Ádám (1927-1994): Lenin a nagy októberi szocialista forradalom. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1969375
10223
347
Zala Tibor (1920-2004): Napsütötte tornyok. Rézkarc, papír jelzett, 38×28,5 cm
1969380
10224
347
Zala Tibor (1920-2004): Badacsony 1981. Rézkarc, Jelzett, sorszámozott, művészpéldány. EA V/XIV. 21x31 cm
1972215
10225
347
Zádor István (1882-1963):Aratás után. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm
1943681
10226
347
Zágoni Szabó Lea (1900-1992): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, 21×21 cm 1971253
10228
347
Ziffer jelzéssel: A mester alkotás közben, olaj, farost, 68×83 cm 1939307
10229
347
1973171
10230
347
Zórád jelzéssel: Házudvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF