Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 275

Váci András (1928-1989): Salgótarjáni hengermű. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm
10218.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vertel József (1922-1993): Dömös 1980. Rézkarc, papír, jelzett, 6×16,5 cm
10219.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wiettinghoff Evald (1826-1882): Katona portré. Ceruza, papír, jelzéssel a paszpartu alatt, paszpartuban, 40×28 cm
10220.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wittman Rezső (Gatto Nero)  (1889-1972) : Férfi portré, karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, 27×22 cm
10221.

Rufpreis:
4 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Lenin a nagy októberi szocialista forradalom. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10222.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zala Tibor (1920-2004): Napsütötte tornyok. Rézkarc, papír jelzett, 38×28,5 cm
10223.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zala Tibor (1920-2004): Badacsony 1981. Rézkarc, Jelzett, sorszámozott, művészpéldány. EA V/XIV. 21x31 cm
10224.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zádor István (1882-1963):Aratás után. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm
10225.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zágoni Szabó Lea (1900-1992): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, 21×21 cm
10226.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ziffer jelzéssel: A mester alkotás közben, olaj, farost, 68×83 cm
10228.

Rufpreis:
5 000 HUF

10229.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zórád jelzéssel: Házudvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm
10230.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF