Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 275

Tihanyi jelzéssel: Szundikáló férfi. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×42 cm
10206.

Rufpreis:
5 000 HUF

TM jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, farost, sérült, festék lepattanásokkal, 48×39 cm
10207.

Rufpreis:
8 000 HUF

TM jelzéssel: Gondolkodó, olaj, farost, 85,5×38 cm
10208.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tornyai jelzéssel: Öntöző asszony. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
10209.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Tóth B László (1906-1981):Falusi utca és Városliget ( 2db). Ceruza, papír, jelzett, 11×18 cm (2×)
10210.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tóth B László (1906-1981):Falusi utca ( 2db). Ceruza, papír, jelzett, 11×18 cm (2×)
10211.

Rufpreis:
8 000 HUF

10212.

Rufpreis:
8 000 HUF

10213.

Rufpreis:
8 000 HUF

Uitz Béla (1887-1972): Vörös katonák előre! Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10214.

Rufpreis:
12 000 HUF

10215.

Rufpreis:
12 000 HUF

1968 Varga Nándor Lajos (1895-1978): Művésztelep a Tanácsköztársaság idején. Rézkarc, papír, jelzett, 19x30 cm
10216.

Rufpreis:
1 400 HUF

10217.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF