Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1974017
10206
347
Tihanyi jelzéssel: Szundikáló férfi. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×42 cm
1969886
10207
347
TM jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, farost, sérült, festék lepattanásokkal, 48×39 cm
1971365
10208
347
TM jelzéssel: Gondolkodó, olaj, farost, 85,5×38 cm 1863301
10209
347
30000
Tornyai jelzéssel: Öntöző asszony. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
1972931
10210
347
Tóth B László (1906-1981):Falusi utca és Városliget ( 2db). Ceruza, papír, jelzett, 11×18 cm (2×)
1972930
10211
347
Tóth B László (1906-1981):Falusi utca ( 2db). Ceruza, papír, jelzett, 11×18 cm (2×)
1880378
10212
347
1880381
10213
347
1394478
10214
347
Uitz Béla (1887-1972): Vörös katonák előre! Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1394482
10215
347
1969710
10216
347
1968 Varga Nándor Lajos (1895-1978): Művésztelep a Tanácsköztársaság idején. Rézkarc, papír, jelzett, 19x30 cm 1894986
10217
347
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF