Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1969863
10170
347
14000
Rudnay jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, karton, foltos, keretben, 46×59 cm
1949085
10171
347
11000
Scheiber jelzéssel: Padon ülő férfi. Pasztell, papír, 43×30 cm 1924396
10172
347
11000
Scheiber jelzéssel: Primadonna. Vegyes technika, papír, 43×29 cm 1963478
10173
347
Schwott Lajos (1907-1987): Cserkész futár. tus, papír, jelzett, 17x21 cm 1973202
10174
347
Scultéty Éva (1917-2001): Virág csendélet, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30x24 cm.
1861128
10175
347
14000
1932933
10176
347
1972686
10177
347
Somlai Vilma (1938-2007): Út széli fák. Akvarell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), 29×40 cm
1972671
10178
347
Somlai Vilma (1938-2007): Szénaboglya. Pasztell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), foltos, 20×30 cm
1972657
10179
347
Somlai Vilma (1938-2007): Erdei tisztás. Akvarell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), foltos, 34×44 cm
1968512
10180
347
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, tus, papír, jelzés nélkül, 21×29,5 cm 1968519
10181
347
Sostarics Lajos (1896-1968): Pesthidegkút 1949, akvarell, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 30,5×22,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF