Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 275

Rudnay jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, karton, foltos, keretben, 46×59 cm
10170.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Scheiber jelzéssel: Padon ülő férfi. Pasztell, papír, 43×30 cm
10171.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Scheiber jelzéssel: Primadonna. Vegyes technika, papír, 43×29 cm
10172.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Schwott Lajos (1907-1987): Cserkész futár. tus, papír, jelzett, 17x21 cm
10173.

Rufpreis:
2 000 HUF
23

Scultéty Éva (1917-2001): Virág csendélet, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30x24 cm.
10174.

Rufpreis:
2 400 HUF

10175.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10176.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Somlai Vilma (1938-2007): Út széli fák. Akvarell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), 29×40 cm
10177.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Szénaboglya. Pasztell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), foltos, 20×30 cm
10178.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Erdei tisztás. Akvarell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), foltos, 34×44 cm
10179.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, tus, papír, jelzés nélkül, 21×29,5 cm
10180.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Sostarics Lajos (1896-1968): Pesthidegkút 1949, akvarell, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 30,5×22,5 cm
10181.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF