Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 275

Mohy jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, 61×75 cm
10134.

Rufpreis:
10 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Úton, fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 16×11 cm
10135.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Rózsák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×19 cm
10136.

Rufpreis:
4 000 HUF

Monostori László (?-):  Memento homo. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×31 cm
10137.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagy Ernő (1881-?): Csónak a holdfényben. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
10138.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Nádler jelzéssel: Tanyavilág, olaj, farost, fa keretben, 39×49 cm
10139.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nemes jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm
10140.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nemes Tibor (1955-): Tanya. Akvarell, papír, jelzett, 34×49 cm
10141.

Rufpreis:
5 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Út a tó partján. Gouache, papír, üvegezett keretben, 23×34 cm
10142.

Rufpreis:
6 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Dombos táj folyóval. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×32 cm
10143.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Portré. Pasztell, papír, 43×30 cm
10144.

Rufpreis:
12 000 HUF

10145.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF