Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1959188
10134
347
Mohy jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, 61×75 cm
1971041
10135
347
Molnár C. Pál (1894-1981): Úton, fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 16×11 cm 1972607
10136
347
Molnár Gabriella (1940-): Rózsák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×19 cm
1973616
10137
347
Monostori László (?-): Memento homo. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×31 cm
1489598
10138
347
40000
Nagy Ernő (1881-?): Csónak a holdfényben. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
1971239
10139
347
Nádler jelzéssel: Tanyavilág, olaj, farost, fa keretben, 39×49 cm
1973175
10140
347
Nemes jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm
1970005
10141
347
Nemes Tibor (1955-): Tanya. Akvarell, papír, jelzett, 34×49 cm
1966354
10142
347
Neogrády jelzéssel: Út a tó partján. Gouache, papír, üvegezett keretben, 23×34 cm 1973205
10143
347
Neogrády jelzéssel: Dombos táj folyóval. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×32 cm 1972961
10144
347
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Portré. Pasztell, papír, 43×30 cm
1937729
10145
347
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF