Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 275

Fáy Dezső (1888-1954): Fényvivő. Szén, papír, jelzett, gyűrődéssel, 31×23 cm
10062.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fehér Ilona (1913-1983): Téli reggel. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 20×24 cm
10063.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gallyas Mária (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 18×13 cm
10064.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gallyas Mária (?-): Virágfantázia. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×18 cm
10065.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gallyas Mária (?-): Asztali csokor. Olaj, farost, jelzett, keretben, 18×13 cm
10066.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gara Arnold (1882-1929): Illusztráció. Fametszet. papír. Jelzett a dúcon. 14x17 cm
10067.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955):Olvasó. fametszet, papír, jelzett a dúcon 19x15  cm
10068.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gácsi Mihály (1926-1987): A házikó. Színes linó (89/100), papír, jelzett, foltos, 45×60 cm
10069.

Rufpreis:
6 000 HUF

10070.

Rufpreis:
3 000 HUF

Göndör Ferenc (1885-1954) újságíró politikai karikatúrája 23x30 cm
10071.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gödi Vass István (1941- ): Mátyás-templom, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 48,5×68 cm
10072.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Gulácsy jelzéssel: Női portré, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 29×20 cm
10073.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF