Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1969951
10062
347
Fáy Dezső (1888-1954): Fényvivő. Szén, papír, jelzett, gyűrődéssel, 31×23 cm 1972263
10063
347
Fehér Ilona (1913-1983): Téli reggel. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 20×24 cm
1829387
10064
347
Gallyas Mária (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 18×13 cm
1829378
10065
347
Gallyas Mária (?-): Virágfantázia. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×18 cm
1829383
10066
347
Gallyas Mária (?-): Asztali csokor. Olaj, farost, jelzett, keretben, 18×13 cm
1942290
10067
347
Gara Arnold (1882-1929): Illusztráció. Fametszet. papír. Jelzett a dúcon. 14x17 cm
1918233
10068
347
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955):Olvasó. fametszet, papír, jelzett a dúcon 19x15 cm
1957371
10069
347
Gácsi Mihály (1926-1987): A házikó. Színes linó (89/100), papír, jelzett, foltos, 45×60 cm 1503637
10070
347
Gonda Zoltán (1943-): A nagy mutatvány. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×45 cm 1903523
10071
347
Göndör Ferenc (1885-1954) újságíró politikai karikatúrája 23x30 cm
1930083
10072
347
Gödi Vass István (1941- ): Mátyás-templom, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 48,5×68 cm
1971360
10073
347
Gulácsy jelzéssel: Női portré, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 29×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF