Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1971384
10268
347
Jelzés nélkül: Kisdi Ferenc: Meséskönyv felnőtteknek, Ajkelin Csada rajzaival, borítóterv, vegyes technika, karton, 49,5×35 cm
1971978
10269
347
Jelzés nélkül: Pornó grafika. 3 db, vegyes technika, papír, 17×24 cm 1971816
10270
347
Jelzés nélkül: Divatrajzok, 12 db. Vegyes technika, papír, 32×23 cm
1955412
10271
347
Jelzés nélkül: Ferenc pápa görögországi (Leszbosz) menekültekkel találkozik (naív festmény). Olaj, vászon (sérült), 50×70 cm
1973678
10272
347
Jelzés nélkül: Kompozíció. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 37×50 cm
1748531
10273
347
Jelzés nélkül: Velence. Olaj, karton, sérült, hibás keretben, 24×35 cm 1950896
10274
347
Jelzés nélkül: Parasztudvar. Olaj, vászon, foltos, festék kopásokkal, sérült keretben, 60×80 cm 1971272
10275
347
Jelzés nélkül: Erdőrészlet. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 20,5×13,5 cm
1972012
10276
347
Jelzés nélkül: Kompozíció. Szitanyomat, papír, 41×26 cm
1951172
10277
347
Jelzés nélkül: Székely női arc és ház. Monotípia, papír, üvegezett keretben, 41×61 cm
1960386
10278
347
Szent Illés antikizált modern ikon, kézzel festett fa tábla, 37×25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF