Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1970496
10256
347
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38,5×26,5 cm 1970501
10257
347
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×27,5 cm 1970502
10258
347
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38,5×29 cm 1970231
10259
347
Jelzés nélkül: Csónak a naplementében. Olaj, karton, fa keretben, 11×16 cm 1566867
10260
347
Jelzés nélkül: Vietnámi lány. Tus, selyem, üvegezett keretben, 35×23 cm
1937715
10261
347
15000
Jelzés nélkül: Itatónál, olaj, farost, 36×45 cm
1943710
10262
347
Jelzés nélkül: Purgatórium. Akvarell, papír, 25×30 cm
1887624
10263
347
14000
1836631
10264
347
1780603
10265
347
Jelzés nélkül: Kőérberek. Olaj, karton, keretben, 21×25 cm
1969724
10266
347
Jelzés nélkül: Gördülőcsapágygyár. Rézkarc, papír, szakadt papírral, 20x29 cm 1970432
10267
347
Jelzés nélkül: Hegyi házak. Olaj, karton, keretben, 8×11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF