Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1973167
10231
347
Zórád jelzéssel: Honvágy. Vegyes technika, papír, 16,5×23 cm
1948153
10232
347
Zöld Anikó (1942-): Niké. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×19 cm 1948149
10233
347
Zöld Anikó (1942-): Római táj. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×33 cm
1861238
10234
347
28000
Zsolt jelzéssel: Badalona 1929. Olaj, vászon, 40×50 cm
1972584
10235
347
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakázás. Vászon, fa keretben, 11x17 cm
1956625
10236
347
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 70×55 cm
1955349
10237
347
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt, szitanyomat, üvegezett fa keretben, 37×27 cm
1775948
10238
347
15000
1861048
10239
347
11000
1930088
10240
347
Olvashatatlan jelzéssel: Cigány lány, olaj, vászon, 45×30 cm 1319439
10241
347
1345813
10242
347
Olvashatatlan jelzéssel: Madarak. Ofszet, papír, sérült, 26×36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF