Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 275

Szeift Béla (1944-2012): Táncoló bacik. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 20×28 cm
10194.

Rufpreis:
2 400 HUF

F. Szemes Mari: Tájkép. Olaj, farost. Jelzett. 50x60 cm
10195.

Rufpreis:
4 000 HUF

Székely jelzéssel: Napraforgók a kerítésnél. Olaj, karton, festék kopásokkal, keretben, 50×48 cm
10196.

Rufpreis:
8 000 HUF

10197.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szőnyi jelzéssel: Dunakanyar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×35 cm
10198.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szűcs jelzéssel: Hazafelé. Akvarell, papír, 24×32 cm
10199.

Rufpreis:
1 600 HUF

Takács Dezső (1933-): Asztalos. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 17×12 cm
10200.

Rufpreis:
800 HUF

Takács Dezső (1933-): Csillét toló. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 10×17 cm
10201.

Rufpreis:
800 HUF

Tavaszy Noémi (1927-): Körtánc. Linó, papír, jelzett, műanyag keretben, 25×19 cm
10202.

Rufpreis:
2 000 HUF

Telegdy Winkler Attila (?-): Pillangó. Olaj, vászon, jelzett, 29×39 cm
10203.

Rufpreis:
6 000 HUF

Telepy jelzéssel: Vár az öbölben, olaj, karton, fa keretben, 40×50 cm
10204.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Tibor Ernő (1885-1945):Arató, Olaj, karton, jelzett, keretben, 35×25 cm
10205.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
26

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF