Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1969492
10194
347
Szeift Béla (1944-2012): Táncoló bacik. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 20×28 cm 533778
10195
347
F. Szemes Mari: Tájkép. Olaj, farost. Jelzett. 50x60 cm
1974050
10196
347
Székely jelzéssel: Napraforgók a kerítésnél. Olaj, karton, festék kopásokkal, keretben, 50×48 cm 1909815
10197
347
1973157
10198
347
Szőnyi jelzéssel: Dunakanyar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×35 cm 1943691
10199
347
Szűcs jelzéssel: Hazafelé. Akvarell, papír, 24×32 cm
1335496
10200
347
Takács Dezső (1933-): Asztalos. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 17×12 cm
1319285
10201
347
Takács Dezső (1933-): Csillét toló. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 10×17 cm
1503223
10202
347
Tavaszy Noémi (1927-): Körtánc. Linó, papír, jelzett, műanyag keretben, 25×19 cm 1970160
10203
347
Telegdy Winkler Attila (?-): Pillangó. Olaj, vászon, jelzett, 29×39 cm
1971234
10204
347
11000
Telepy jelzéssel: Vár az öbölben, olaj, karton, fa keretben, 40×50 cm
1972293
10205
347
11000
Tibor Ernő (1885-1945):Arató, Olaj, karton, jelzett, keretben, 35×25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF