Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 275

Polgár Ida (1919-2013): Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, 30×40 cm
10158.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ivan Puni (1894-1956): Linómetszet. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x66 cm
10159.

Rufpreis:
4 000 HUF

Radics Mihály (?-?): Romhányi cserépkályhaüzem. Fametszet, papír, jelzett, 20x32 cm
10160.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rausch jelzéssel: Vérmező 1961. Ceruza, papír, 15×23 cm
10161.

Rufpreis:
1 200 HUF

10162.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rengei László (?-): Füvészkertben tavasszal. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10163.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Reich Károly (1922-1988): Lány galambbal. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos,, d:33 cm
10164.

Rufpreis:
8 000 HUF

Révész Imre (1859-1945): Tengerihántás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 37×48 cm
10165.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
15

Rippl-Rónai József (1861-1927): Agarak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×24 cm
10166.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rónai jelzéssel: Asztalnál. Tus, papír, 14×15 cm
10167.

Rufpreis:
1 000 HUF

Róna jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, apró hibával,  41×29 cm
10168.

Rufpreis:
2 000 HUF

RT jelzéssel: Áttűnés. Olaj, vászon, 40×30 cm
10169.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF