Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1948184
10158
347
Polgár Ida (1919-2013): Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, 30×40 cm
1375494
10159
347
Ivan Puni (1894-1956): Linómetszet. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x66 cm 1969740
10160
347
Radics Mihály (?-?): Romhányi cserépkályhaüzem. Fametszet, papír, jelzett, 20x32 cm
1908741
10161
347
Rausch jelzéssel: Vérmező 1961. Ceruza, papír, 15×23 cm
1905071
10162
347
1889915
10163
347
26000
Rengei László (?-): Füvészkertben tavasszal. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1960042
10164
347
Reich Károly (1922-1988): Lány galambbal. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos,, d:33 cm 1960343
10165
347
Révész Imre (1859-1945): Tengerihántás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 37×48 cm 1971067
10166
347
Rippl-Rónai József (1861-1927): Agarak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×24 cm 1972645
10167
347
Rónai jelzéssel: Asztalnál. Tus, papír, 14×15 cm 1973144
10168
347
Róna jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, apró hibával, 41×29 cm
1973959
10169
347
RT jelzéssel: Áttűnés. Olaj, vászon, 40×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF