Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 275

Frans Masereel (1889-1972): Robbanás, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13x11 cm
10122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Henri Matisse (1869-1954): Fehér torzó. Szitanyomat, papír,  jelzés nélkül, paszpartuban, 38×25 cm
10123.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Henri Matisse (1869-1954): Szív. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 34×27 cm
10124.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Henri Matisse (1869-1954): Kék torzó. Szitanyomat, papír,  jelzés nélkül, paszpartuban, 38×25 cm
10125.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Mattioni jelzéssel: Ülő modell. Szén, papír, felcsavarva, apró szakadásokkal, 60×43 cm
10126.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mattioni jelzéssel: Portré. Szén, papír, 52×42 cm
10127.

Rufpreis:
1 600 HUF

MCP jelzéssel: Házak sora, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 24×17,5 cm
10128.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márffy Ödön (1878-1959): Égi jelenet. Litográfia, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 17×13 cm
10129.

Rufpreis:
8 000 HUF

Márffy Ödön (1878-1959): Sárkány. Litográfia, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×14 cm
10130.

Rufpreis:
6 000 HUF

Márton Béla (1913-2007): Virág csendélet. Akvarell karton. Jelzett. 27x34 cm Üvegezett keretben. Hátoldalt a művész dedikálásával.
10131.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Mednyánszky jelzéssel: Tópart kora tavaszon, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 24×31,5 cm
10132.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mille jelzéssel:Parasztházak . Olaj, vászon, üvegezett keretben, 35×45 cm
10133.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF