Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 275

10146.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1930 11 db Papp jelzéssel ellátott karikatúra. Akvarell, vegyes technika. 22x30 cm
10147.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pataki József (?-?): Nagybátony - Bányaváros. Fametszet, papír, jelzett, a papír egyik sarkán hajtásnyommal, 20x30 cm.
10148.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pataki József (?-?): Sziráki Állami Gazdaság. Fametszet, papír, jelzett, 20x30 cm
10149.

Rufpreis:
1 400 HUF

1951 Patay Mihály (1910-1956): Munkaverseny a Szolnoki Cukorgyárban. Fametszet, papír, jelzett, számozott (8/10), szakadt, hajtásnyommal, 30x40 cm
10150.

Rufpreis:
1 400 HUF

Patkó jelzéssel: Nyári fények. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×35 cm
10151.

Rufpreis:
5 000 HUF

Payer Gizi (?-?): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×34 cm
10152.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Pásztor jelzéssel: Vitorlások naplementében. Vegyes technika, karton, apró lepattanásokkal,  52×60 cm
10153.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pescaro jelzéssel: Kút. Olaj, vászon, keretben, 45×73 cm
10154.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Dr Pécsi János (1885-?): Ezüstfenyő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
10155.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pirhalla Nándor (1884-?): Öltözködő lány akt. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 34×30 cm
10156.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Pleidell jelzéssel: Égen-földön. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×22 cm
10157.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF