Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1956679
10146
347
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Üllő aktok, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×20 cm 1883754
10147
347
cca 1930 11 db Papp jelzéssel ellátott karikatúra. Akvarell, vegyes technika. 22x30 cm 1969763
10148
347
Pataki József (?-?): Nagybátony - Bányaváros. Fametszet, papír, jelzett, a papír egyik sarkán hajtásnyommal, 20x30 cm.
1969748
10149
347
Pataki József (?-?): Sziráki Állami Gazdaság. Fametszet, papír, jelzett, 20x30 cm
1969737
10150
347
1951 Patay Mihály (1910-1956): Munkaverseny a Szolnoki Cukorgyárban. Fametszet, papír, jelzett, számozott (8/10), szakadt, hajtásnyommal, 30x40 cm
1973927
10151
347
Patkó jelzéssel: Nyári fények. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×35 cm
1970011
10152
347
Payer Gizi (?-?): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×34 cm
1969972
10153
347
Pásztor jelzéssel: Vitorlások naplementében. Vegyes technika, karton, apró lepattanásokkal, 52×60 cm 1748457
10154
347
22000
Pescaro jelzéssel: Kút. Olaj, vászon, keretben, 45×73 cm
1862145
10155
347
Dr Pécsi János (1885-?): Ezüstfenyő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
1674696
10156
347
40000
Pirhalla Nándor (1884-?): Öltözködő lány akt. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 34×30 cm 1969912
10157
347
Pleidell jelzéssel: Égen-földön. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF