Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 275

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi tógában. Linó, papír, 13×8 cm
10243.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Karikatúrák. Ceruza, papír, 4 db, 15×11 és 20×15 cm közötti méretekben
10244.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Festegető beteg. Ceruza-akvarell, papír, fakeretben, 14×21 cm
10245.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Rézkarc, papír, 19×14 cm
10246.

Rufpreis:
2 000 HUF

10247.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Olvashatatlan jelzéssel: Kutyák (3 db), színezett rézkwc, papír, üvegezett keretben, 24×20- 28×22 cm
10248.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Somogyi jelzéssel: Őrangyal. Olaj, vászon, sérült keretben, 50×40 cm
10249.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Olvashatatlan jelzéssel: Los Angeles 1984. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 38×28 cm
10250.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hókristály. Szitanyomat, papír, foltos, kis gyűrődéssel, 35×51 cm
10252.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×30 cm
10253.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel:  Virágcsendélet. Monotípia, papír, 35×24 cm
10254.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán tengeröböl. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×40 cm
10255.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF