Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 269

Sebestyén jelzéssel: Öltözködő hölgy. Olaj, karton, keretben, 30×20 cm
10169.

Rufpreis:
10 000 HUF

Scheiber jelzéssel: Figyelő. Vegyes technika, karton, 42×36 cm
10170.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Scheiber jelzéssel: Hölgy, pasztell, papír, 43×30,5 cm
10171.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Scheiber jelzéssel: Női fej. Pasztell, papír, 39×30 cm
10172.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Schéner Mihály (1923-2009): Mediterrán part. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
10173.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Scultéty Éva (1917-2001): Erdei út  rézkarc, papír, jelzett, 30x20 cm
10174.

Rufpreis:
1 600 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Ablak, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39×30 cm
10175.

Rufpreis:
1 600 HUF

XIX, sz eleje Siliga Ferenc (1881-?) népszerű színpadi író: gróf Festetics Andorné Dömjén Rózsa színművésznő (1821- 1932), a Nemzeti Színház színésze, a Farkas-Ratkó-díj 1889-es kitüntetettjéről készült olajfestménye. Olaj, karton. Jelzett. 24x18 cm A színésznő hagyatékából
10176.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Simonyi Cecília (?- ): A Banshee / Todmorden, 2 db grafika, rézkarc ill. aquatinta, papír, jelzettek, paszpartuban, 20,5×14,5 ill. 13×15,5 cm
10177.

Rufpreis:
800 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Fasor viharban, akvarell, papír, hátulján jelzett, 37×51 cm
10178.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Öreg fa, akvarell, papír, jelzett, 43×61 cm
10179.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Alföldi táj, akvarell, papír, hátulján jelzett, paszpartuban, 16×26 cm
10180.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF