Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1845134
10169
331
Sebestyén jelzéssel: Öltözködő hölgy. Olaj, karton, keretben, 30×20 cm
1832788
10170
331
11000
Scheiber jelzéssel: Figyelő. Vegyes technika, karton, 42×36 cm 1838769
10171
331
11000
Scheiber jelzéssel: Hölgy, pasztell, papír, 43×30,5 cm 1844957
10172
331
11000
Scheiber jelzéssel: Női fej. Pasztell, papír, 39×30 cm 1848534
10173
331
50000
Schéner Mihály (1923-2009): Mediterrán part. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 1810511
10174
331
Scultéty Éva (1917-2001): Erdei út rézkarc, papír, jelzett, 30x20 cm 1805882
10175
331
Scultéty Éva (1917-2001): Ablak, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39×30 cm 1847233
10176
331
XIX, sz eleje Siliga Ferenc (1881-?) népszerű színpadi író: gróf Festetics Andorné Dömjén Rózsa színművésznő (1821- 1932), a Nemzeti Színház színésze, a Farkas-Ratkó-díj 1889-es kitüntetettjéről készült olajfestménye. Olaj, karton. Jelzett. 24x18 cm A színésznő hagyatékából 1806477
10177
331
Simonyi Cecília (?- ): A Banshee / Todmorden, 2 db grafika, rézkarc ill. aquatinta, papír, jelzettek, paszpartuban, 20,5×14,5 ill. 13×15,5 cm
1783573
10178
331
Somlai Vilma (1938-2007): Fasor viharban, akvarell, papír, hátulján jelzett, 37×51 cm 1837489
10179
331
Somlai Vilma (1938-2007): Öreg fa, akvarell, papír, jelzett, 43×61 cm
1837511
10180
331
Somlai Vilma (1938-2007): Alföldi táj, akvarell, papír, hátulján jelzett, paszpartuban, 16×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF