Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1804729
10133
331
14000
Méray Gyula (?-?): Vitorlás A Balatonon. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm 1846834
10134
331
Mészáros jelzéssel: Nő almával. Olaj, karton, fa keretben, 40×30 cm 1845356
10135
331
Mikola jelzéssel: Házak. Tempera, karton, üvegezett keretben, 34×49 cm
1827092
10136
331
22000
Molnár jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon (kis szakadással), keretben, 60×80 cm
1837525
10137
331
Molnár János (1950- ): Ülő akt agancsokkal, akvarell, papír, jelzett, 29×32 cm
1849541
10138
331
Muhari Gabriella: Szolnok. Linómetszet. Papír. Jelzett. 26x18 cm
1833189
10139
331
14000
Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarcának eredeti dúcról készült lenyomata (rézkarc), papír, jelzett a karcon, 20×28 cm 1820088
10140
331
1772956
10141
331
Nagy Zoltán (1916-1987): Jelek. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett kertben, 26×19 cm
1782810
10142
331
11000
Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×53 cm
1845644
10143
331
Nádler jelzéssel: Alpesi táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 39×30 cm
1845344
10144
331
Neogrády jelzéssel: Őszi erdő részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 36×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF