Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 269

Méray Gyula (?-?): Vitorlás A Balatonon. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
10133.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Mészáros jelzéssel: Nő almával. Olaj, karton, fa keretben, 40×30 cm
10134.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mikola jelzéssel: Házak. Tempera, karton, üvegezett keretben, 34×49 cm
10135.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon (kis szakadással), keretben, 60×80 cm
10136.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Molnár János (1950- ): Ülő akt agancsokkal, akvarell, papír, jelzett, 29×32 cm
10137.

Rufpreis:
4 000 HUF

Muhari Gabriella: Szolnok. Linómetszet. Papír. Jelzett. 26x18 cm
10138.

Rufpreis:
1 000 HUF

Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarcának eredeti dúcról készült lenyomata (rézkarc), papír, jelzett a karcon, 20×28 cm
10139.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10140.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nagy Zoltán (1916-1987): Jelek. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett kertben, 26×19 cm
10141.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×53 cm
10142.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Nádler jelzéssel: Alpesi táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 39×30 cm
10143.

Rufpreis:
4 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Őszi erdő részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 36×28 cm
10144.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF