Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1850698
10109
331
Kovács és Z jelzéssel: 2 db grafika (tus, ceruza), szakadásokkal, hajtott, 17×20 cm, 29×20 cm
1818790
10110
331
Kőhegyi Gyula (1933- ): Provencei nappal és éjszaka, rézkarc, papír, jelzett, 22×17,5 cm
1806850
10111
331
4800
Lacza Márta (1946- ): Tündének, ceruza, papír, jelzett (a paszpartu alatt), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22x32 cm. 1845555
10112
331
Lantos jelzéssel: Eszközök. Kollázs, papír, 19×14 cm (2×)
1819437
10113
331
Lengyel jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton, keretben, 23×36 cm 1793757
10114
331
28000
LeoGy jelzéssel: Induló postakocsi. Olaj, vászon, keretben, 44×68 cm 1806873
10115
331
Leon jelzéssel: La lecture interrompue, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31×23 cm 1848521
10116
331
Légrády Sándor(1906-1987): Ülő akt. Ceruza, papír, jelzett, 17,5×23,5 cm 1850296
10117
331
Litkei József (1922-1988): Kikötő. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×28 cm
1838830
10118
331
Losonczy jelzéssel: Tánc, olaj, papír, 38,5×26 cm
1770335
10119
331
38000
Lossonczy Tamás (1904-2009): Kilátás a térre. Olaj, vászon, jelzett, 50×60 cm 1749700
10120
331
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF