Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1845957
331
Almásy jelzéssel: Ülő női félakt. Akvarell-ceruza, papír, üvegezett keretben, 22×30 cm
1845055
10001
331
Andráskó István (1930-2013): A csatronán. Olaj, farost, jelzett, festék hibákkal, keretben, 70×100 cm 1845053
10002
331
Andráskó István (1930-2013): Fatörzsek. Olaj, karton, jelzett, festék hibákkal, keretben, 50×70 cm 1844981
10003
331
Andráskó István (1930-2013): Kerítés. Olaj, vászon, jelzett, festék hibákkal, keretben, 50×60 cm 1783576
10004
331
Antal Irén (1903-1999): Szeles séta, akvarell, papír, jelzett, 33×50 cm
1768976
10005
331
Aranyosi Sz. Attila (1960-): Aranymadár. C-print, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
1818931
10006
331
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztorok, rézkarc, papír, jelzett, 24,5×36 cm
1846809
10007
331
Ábrahám Rafael (1929-2014): Kagylómetria, színezett rézkarc, papír, 15,5×15,5 cm
1845398
10008
331
Ács jelzéssel: Sarokház. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 22×31 cm
1819893
10009
331
Ámos jelzéssel: Asztali csendélet. Szén, papír, 50×35 cm
1773057
10010
331
Árvay jelzéssel: Alakok. Monotípia, papír, 35×21 cm
1838766
10011
331
Bakonyi Gy jelzéssel: Két tempera-papír kép. 17x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF