Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1772635
10012
331
Balogh jelzéssel: Fésülködő női akt. Rézkarc, papír, 17×10 cm 1845847
10013
331
Balogh István Péter (1950-): Naplemente. Olaj, farost, jelzett, keretben, 34×60 cm 1818718
10014
331
Banga Ferenc (1947-): A mágus. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×8 cm
1682600
10015
331
60000
1850376
10016
331
Barna Ilona (1897-1974): Riva 1927. Akvarell, papír, jelzett, 41×24 cm
1847103
10017
331
Benczúr jelzéssel: Kastély. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 23×27 cm
1845515
10018
331
Benczúr jelzéssel: 2 db minta (terv). Vegyes technika, papír, 22×35 cm 1846497
10019
331
Bene jelzéssel: Elmosodó alak. Szén, papír, gyűrődéssel, felcsavarva, 90×70 cm
1845668
10020
331
Benedek jelzéssel: Alvó kutyus. Olaj, karton, üvegezett keretben, 33×48 cm 1780607
10021
331
1780404
10022
331
Berda Ernő (1914-1961): Nyomor, linó, papír, jelzett a linón, 25×20,5 cm 1845377
10023
331
Berecz jelzéssel: 4 db karikatúra, vegyes technika, papír, 21x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF