Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1844968
10266
331
2200
Jelzés nélkül: Hazafelé, olaj, farost, 20×25 cm 1776497
10267
331
75000
cca 1900 "Minden gyászoló öröme", orosz Istenanya-ikon, tojástempera, fa, sérülésekkel, 22×19 cm / cca 1900 "Joy of All Who Sorrow; clothes for those who are naked, health to those who are sick", Russian icon of the Theotokos, egg tempera, on wood, with small damages, 22×19 cm
1849532
10268
331
Ukrán népviseleteket bemutató 16 darabos nagy linómetszetet tartalmazó mappa. Lapok mérete 41x55 cm / Ukranian folkwear 16 large lino cuts in case 1848961
10269
331
Jelzett naiv üveg festmény (Szent György), keretben, 28×19 cm 1848959
10270
331
Jelzett naiv üveg festmény (Krisztus levétele a keresztről), keretben, 28×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF