Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1772874
10193
331
Szigethy Vilmos (?-?): Pihenők. Tus, papír, 15×24 cm
1846837
10194
331
Szolnoki Sándor (?-?): Utcarészlet. Olaj, karton, fa keretben, 31×24 cm 1850487
10195
331
Szunyoghy András (1946- ): Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1575268
10196
331
Szvetenay György (1896-1952): Cannes. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27,5×38,5 cm 1852786
10197
331
30000
Tahsin jelzéssel: Háborgó tenger. Olaj, vászon, 60×80 cm 1846502
10198
331
T. Tamás Árpád (?- ): Fej, hidegtű, papír, jelzett, 28×21 cm 1818813
10199
331
1835776
10200
331
Tassy Béla (1942-): Magyar barokk I. Rézkarc, papír, jelzett, szélén szakadással, 54×42 cm
1845517
10201
331
Tábori Csaba (1960 - ): Ipar és tömeg. Kollázs, papír, jelzés nélkül, 36×39 cm
1766926
10202
331
Urbán György (1936-2011): Virágok az ablakban. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm 1845676
10203
331
Vajda jelzéssel: Kompozíció. Olaj, fém lemez, 42×30 cm 1845131
10204
331
Vargha László (1933-): Kíváncsiskodó. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 35×45 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF