Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 269

Marján Ida (?-?): Etüd. Szitanyomat, papír, jelzett, 30×21 cm
10121.

Rufpreis:
2 400 HUF

Markó Ernő (1868-1945): Nyírfák- Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 33×48 cm
10122.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10123.

Rufpreis:
12 000 HUF

Mausch jelzéssel: Sárgadinnyés csendélet. Olaj, karton, keretben, 32×42 cm
10124.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mazsaroff Miklós (1929-1997): Páros virágú kaktusz, színezett linó, papír, 51×35 cm
10125.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10126.

Rufpreis:
5 000 HUF

10127.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Bérház udvar. Akvarell, papír (sérült), üvegezett keretben, 21×28 cm
10128.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Medveczky jelzéssel: Ülő férfi alak. Szén, papír, gyűrődéssel, felcsavarva, 90×70 cm
10129.

Rufpreis:
2 000 HUF

Merényi Margit Valéria (1955- ): Ikon, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 31,5×41,5 cm
10130.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10131.

Rufpreis:
2 000 HUF

10132.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF