Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1845370
10097
331
Kádár jelzéssel: Ház nagy kerttel. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×46 cm
1833658
10098
331
Kádár György (1912-2002): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 24,5×29 cm 1804266
10099
331
100000
1849178
10100
331
Kern jelzéssel: Vadkacsák. Olaj, vászon, 40×50 cm 1846557
10101
331
Kernstok jelzéssel: Elmosodó ülő alak. Szén, papír, gyűrődéssel, felcsavarva, 90×70 cm 1846738
10102
331
Kiss Terézia (1928- ): Balatoni kikötő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29×39 cm 1755781
10103
331
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ökrös szekér. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10×9,5 cm
1846154
10104
331
Kondor Lajos (1926-2006): Görög regék. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 38×28 cm 1850491
10105
331
4400
Konecsni György (1908-1970): Reggel. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 30×39 cm 1847135
10106
331
Kornis jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 51×41 cm
1845514
10107
331
Koronczi Endre (1968-): Hosszú. Rézkarc, papír, jelzett, 6×9 cm 1616045
10108
331
Koszta Rozália (1925-1993): Olympiai emlék I-II-III., művészi nyomat, papír, jelzettek, 51×35,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF