Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1837245
10024
331
Berend Ilona (1902-?): Nagybányai táj, pasztell, papír, jelzett, foltos, üvegezett fa keretben, 37,5×43,5 cm 1837260
10025
331
Berend Ilona (1902-?): Nagybányai táj, pasztell, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fa keretben, 43×38 cm 1819785
10026
331
Berény jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, vágott, hajtott, 28×34 cm
1805509
10027
331
3200
Berki Viola (1932-2001): Bolondok szürete, rézkarc, papír, jelzett, 24×17,5 cm 1824986
10028
331
Berki Viola (1932-2001): Zrínyi esküje (17/100). Linó, papír, jelzett, 26×34 cm 1750669
10029
331
Biró Gábor (1955-): Erotikus ceruzarajz. Jelzett. Üvegezett keretben. 11x15 cm
1806809
10030
331
Boldizsár István (1897-1984): Gyermekkori emlék, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20×33,5 cm 1820068
10031
331
Bordás Ferenc (1911-1982): Erdő részlet, fametszet, papír, jelzett, 27×21 cm 1838451
10032
331
Bortnyik jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton, üvegezett keretben, 52×36 cm
1812101
10033
331
Börtsök jelzéssel: Idilli kert. Olaj, karton, kis szakadással, üvegezett keretben, 50×60 cm
1819743
10034
331
Czene jelzéssel: Akt a sziklán. Olaj, vászon, javított, keretben, 50×40 cm
1845366
10035
331
Czimra jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, farost, 60×56 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF