Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1801343
10061
331
15000
Frank Frigyes (1890-1976): Mátraháza. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×30 cm
1769173
10062
331
Fügedi Jenő (1935-): Önarckép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15,5×10 cm
1793749
10063
331
28000
Fürst Zsigmond (1870-?): Pécsi háztetők. Olaj, vászon (sérült), jelzett, keretben, 43×61 cm 1850306
10064
331
4400
Gaál Domokos (1940- ): Balaton. Rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm 1849543
10065
331
Gajdács Edit: Jászberény. Linómetszet. Papír. Jelzett. 29x26 cm 1847040
10066
331
Gebhardt Béla (1901-1990): Erről jutja eszembe (karikatúra). Színes ceruza, papír, jelzett, 24×17 cm
1846570
10067
331
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Betűvetés, színezett rézkarc, papír, jelzett, 34,5×25,5 cm 1837216
10068
331
Glatz Oszkár (1862-1958) - Halvax Gyula (1906-1984): Lányok báránnyal, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×37,5 cm 1848530
10069
331
14000
Gross Arnold (1929-2015): Vajdahunyad vár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1453840
10070
331
50000
Gulyás Dénes (1927-2003): Parlament. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1825939
10071
331
Haraszti Pál (1913-?): Pécs Deindol. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 34×42 cm
1847326
10072
331
Henczné jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, vászon, 70×90 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF