Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1056438
10049
331
1919 Ék (Leicht) Sándor, (Alex Kiel) (1902-1975): A művész felvételi rajzai, Uitz Béla proletár tanműhelyébe. Portré. Az 1972-es Műcsarnoki gyűjteményes kiállításon szerepelt mű. Ceruza, papír. Jelzett. 30x40 cm
1312551
10050
331
1847638
10051
331
Élesdy István (1912-1987): Szigligeti udvar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 1835796
10052
331
3200
Élesdy István (1912-1987): Budai utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 35×29,5 cm 1780429
10053
331
Élesdy István (1912-1987): Badacsonyi táj, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 30,5×44,5 cm 1845540
10054
331
Faragó jelzéssel: Jelenés. Ceruza, papír, 38×27 cm
1838968
10055
331
Farkas jelzéssel: Lány, akvarell, papír, 41,5×30,5 cm
1847158
10056
331
Fehér jelzéssel: Vízimalom. Tus-akvarell, papír, üvegezett keretben, 70×50 cm 1805900
10057
331
Fehér Ilona (1913-1983): Nagy fa, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 38×29 cm 1847129
10058
331
Ferenczy jelzéssel: Kerti munka.Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 16×22 cm 1772750
10059
331
Feszt László (1930-): Tanulmány Kramszkoj után. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, 23×15 cm 1834500
10060
331
Frank jelzéssel: Tó part. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 33×49 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF