Berend Ilona (1902-?): Nagybányai táj, pasztell, papír, jelzett, folto... https://www.darabanth.com/de/331-Fernauktion/331.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Berend-Ilona-1902-Nagybanyai-taj-pasztell-papir-jelzett-foltos-uvegezett-fa-keretben-~II1837245
1837245
10024
331
Beschreibung: Berend Ilona (1902-?): Nagybányai táj, pasztell, papír, jelzett, foltos, üvegezett fa keretben, 37,5×43,5 cm
: vörös_iván