Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1845347
10157
331
Pittner jelzéssel: Száguldás. Szén, papír, sérült, üvegezett keretben, 39×29 cm 1812093
10158
331
Poldi jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Vegyes technika, papír, foltos, 37×46 cm
1834495
10159
331
Raffael jelzéssel: Idézés. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 24×19 cm
1805885
10160
331
4800
Remsey Jenő (1885-1970): Cigánysor, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23,5×33 cm 1819518
10161
331
Réti jelzéssel: Kíváncsi cicák. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm
1838779
10162
331
Réth jelzéssel: Felolvasás, pasztell, papír, 43,5×30 cm
1820059
10163
331
Walter Romberg (1898-1973) : Városrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 25×20 cm
1839034
10164
331
Róth jelzéssel: Görbületek, kollázs, papír, paszpartuban, 18,5×23 cm 1775755
10165
331
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Fekvő akt. Vegyes technika, karton, jelzett, 84×135 cm 1848550
10166
331
Sánta jelzéssel: Budapest (Lánchíd). Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×10 cm
1848541
10167
331
Sánta jelzéssel: Budapest (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, 10×14,5 cm
1805944
10168
331
24000
Sárkány Lóránd (1904-1973): Francia kisváros II., olaj, farost, hátulján jelzett, 69×61 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF