Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1833641
10181
331
Stotz Mihály (?-?): Alkonyat. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 27×22 cm
1169338
10182
331
24000
1758479
10183
331
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Tájak, 3 db fametszet, papír, jelzettek a dúcon, 35,5×23,5 cm 1775621
10184
331
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Vízparton, 2 db fametszet, papír, jelzettek a dúcon, különböző méretben 1819860
10185
331
Szántó jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, 32×37 cm
1789271
10186
331
Szász jelzéssel: Alakuló forma. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 19×14 cm 1789287
10187
331
Szász jelzéssel: Arc. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 19×14 cm 1851164
10188
331
Szász Endre (1926-2003): Női arc. (Emese). Szitanyomat, sorszámozott, jelzett, 40×35 cm 1796685
10189
331
Szász Endre (1926-2003): Pipázó öreg. Tus, papír, jelzett (Sz.E), üvegezett keretben, 27×17 cm 1821974
10190
331
Szebellédi Géza (?-?):Konferencia után. Akvarell-tus, papír, jelzett, 21×29 cm
1837588
10191
331
Szeift Béla (1944-2012): Fekete Orfeusz, vegyes technika, karton, jelzett, 62×43 cm
1780467
10192
331
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF