Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1861655
10145
331
Neogrády jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, sérült fatábla, hibás keretben, 35×58 cm 1805939
10146
331
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatalkori önarckép, filc, papír, jelzett, 30×21 cm
1783542
10147
331
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Alakok, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23,5×31 cm
1810562
10148
331
Nyergesi János (1923-1996): Park részlet. Akvarell, tus, papír, jelzett, 38x27 cm
1850308
10149
331
Nyergesi János (1895-1982): Faluhatár, akvarell, papír, jelzett, 30×43 cm
927100
10150
331
1849317
10151
331
Orsovai Valéria (1943 -): Mezei virágok. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 40×30 cm 1805630
10152
331
Oswald Roux (1880-1961): Ló, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16×18,5 cm 1850297
10153
331
Ősz Dénes (1915-1980):Havas út. Rézkarc, karton, jelzett, 19×28 cm 1845345
10154
331
Patkó jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 51×40 cm
1810557
10155
331
Pásztor Gábor (1933-2012):: Háború. Rézkarc, papír. Jelzett. 11x25 cm 1835723
10156
331
3200
Pásztor Gábor (1933-2012): József Attila illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett. 10x16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF