Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1846143
10217
331
Würtz Ádám (1927-1994): Las Vegas üzent. Színes rézkarc, papír, jelzett, gyűrődésekkel, 24×34 cm. 1793653
10218
331
Záhonyi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, üvegezett keretben, 44×34 cm
1814188
10219
331
90000
BroZech jelzéssel: Hölgy a lovon 1912. Olaj, vászon, keretben, 80×50 cm
1820849
10220
331
5500
Zielinszky Erzsébet (1937-): Ősz. Akvarell, papír, jelzett, 22×28 cm
1845638
10221
331
Zorkóczy jelzéssel: Magányos ház. Tempera, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm 1845977
10222
331
900
Olvashatatlan jelzéssel: Bécs, Votivskirche. Rézkarc, papír, Jelzett, 14x8 cm üvegezett keretben. / Vienna, etching 1825869
10223
331
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Olaj, falemez, festék hibákkal, keretben, 36×52 cm 1444248
10224
331
1760320
10225
331
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm
1766935
10226
331
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart. Olaj, falemez, üvegezett keretben, 7×9 cm 1846500
10227
331
Olvashatatlan jelzéssel: A dohányzás káros az egészségre, fametszet, papír, 25,5×10,5 cm
1729798
10228
331
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF