Olvashatatlan jelzéssel: Bécs, Votivskirche. Rézkarc, papír, Jelzett, ... https://www.darabanth.com/de/331-Fernauktion/331.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Becs-Votivskirche-Rezkarc-papir-Jelzett-14x8-cm-uvegezett-keretbe~II1845977
1845977
10222
331
900
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Bécs, Votivskirche. Rézkarc, papír, Jelzett, 14x8 cm üvegezett keretben. / Vienna, etching
: vörös_iván