Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1765049
10253
331
24000
Jelzés nélkül: Lakodalom, tempera, papír, üvegezett fa keretben, 48×142 cm
1793726
10255
331
Jelzés nélkül: Kilátás a szántóföldekre. Olaj, karton, keretben, 25×29 cm 1780603
10256
331
Jelzés nélkül: Kőérberek. Olaj, karton, keretben, 21×25 cm
1836631
10257
331
1822034
10258
331
Jelzés nélkül: Tihany, rézkarc, papír, jelzett, 7×12,5 cm
1741571
10259
331
Jelzés nélkül: Találkozás. Linó, papír, 32×28 cm
1846505
10260
331
Jelzés nélkül: Kompozíció. Akrill, papír, 36×25 cm 1814139
10261
331
34000
cca 1850 Jelzés nélkül: Reneszánsz férfi portré. Olaj, karton, keretben, 56×44 cm
1776715
10262
331
1845529
10263
331
Jelzés nélkül: Mária a kis Jézussal. Vegyes technika, rétegelt fa lemez, 28×21 cm 1845525
10264
331
Jelzés nélkül: Szent Lukács?. Tempera, rétegelt fa lemez, 28×21 cm
1848919
10265
331
Jelzés nélkül: Erotikus grafikák, 3 db. Vegyes technika, papír, 19,5×14,5 és 17×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF