Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1729367
10241
331
Olvashatatlan jelzéssel: Bremen. Börse am Marktplatz. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×26,5 cm
1729409
10242
331
Olvashatatlan jelzéssel: Bremen Stadttheater am Wall. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×26,5 cm
1729333
10243
331
Asszony portré, rézkarc lemez, fatáblára erősítve, olvashatatlan jelzéssel, 25×17 cm
1849201
10244
331
Olvashatatlan jelzéssel: Falusi jelenet. Olaj, karton, fa keretben, 25×20 cm 1769162
10245
331
Olvashatatlan jelzéssel: Ikarus 88. Tus, papír, üvegezett keretben, 29×22 cm 1769189
10246
331
Olvashatatlan jelzéssel:Turistaház a domboldalon. Rézkarc, papír, keretben, 14×9,5 cm
1845854
10247
331
Olvashatatlan jelzéssel: Rianások. Olaj, farost, 50×60 cm
1861321
10248
331
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 50×40 cm
1850293
10249
331
6500
Olvashatatlan jelzéssel: Trombitások. Tűzzománc, fémlemez, vászon-farostra ragasztva, 16×12 cm 1846159
10250
331
Jelzés nélkül: Félakt. Ceruza, papír, 23×15,5 cm 1831021
10251
331
Jelzés nélkül: Versenyló, ceruza, papír, 27,5×30 cm
1783550
10252
331
Jelzés nélkül: Férfi portré, olaj, papír, 34×26,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF