Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

XIX, sz eleje Siliga Ferenc (1881-?) népszerű színpadi író: gróf Festetics Andorné Dömjén Rózsa színművésznő (1821- 1932), a Nemzeti Színház színésze, a Farkas-Ratkó-díj 1889-es kitüntetettjéről készült olajfestménye. Olaj, karton. Jelzett. 24x18 cm A színésznő hagyatékából

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb