https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés.
1
13755.

Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tilinkó. Bp., 1939, Révai-nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van. Márai Sándor, Kosztolányi Dezső, Móra Ferenc, Nyírő József, Tamási Áron és mások novelláival. Számozott, 2885. számú példány.
1
13756.

Tilinkó. Bp., 1939, Révai-nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van. Márai Sándor, Kosztolányi Dezső, Móra Ferenc, Nyírő József, Tamási Áron és mások novelláival. Számozott, 2885. számú példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Benamy Sándor: Válságok évei. Bp., é.n., Epocha. Kiadó papírkötésben. A borítólap Ruzicskay György munkája. Felvágatlan.
1
13757.

Benamy Sándor: Válságok évei. Bp., é.n., Epocha. Kiadó papírkötésben. A borítólap Ruzicskay György munkája. Felvágatlan.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.
1
13758.

Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.
1
13759.

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Somfay Margit: A félhold árnyékában. Bp., é.n. Magyar Könyvbarátok. 317 p., Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva, melyeket Petry Béla készített. Kiadói egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
1
13760.

Somfay Margit: A félhold árnyékában. Bp., é.n. Magyar Könyvbarátok. 317 p., Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva, melyeket Petry Béla készített. Kiadói egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
A jövő évtized regénye. A Magyar Hirlap újévi ajándékkönyve. Róna Emy avantgard borítójával. (Bp. 1930.) Magyar Hírlap. (Globus ny.) 350 l. Kiadói illusztrált papírkötésben.
1
13761.

A jövő évtized regénye. A Magyar Hirlap újévi ajándékkönyve. Róna Emy avantgard borítójával. (Bp. 1930.) Magyar Hírlap. (Globus ny.) 350 l. Kiadói illusztrált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., é.n., Lampel. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben.
1
13762.

Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., é.n., Lampel. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vidor Imre: Vándor a nagy uton. Bp., 1930, Minerva. A szerző aláírását tartalmazó beragasztott lappal. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben.  A borító sarka hiányos. Felvágatlan.
1
13763.

Vidor Imre: Vándor a nagy uton. Bp., 1930, Minerva. A szerző aláírását tartalmazó beragasztott lappal. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A borító sarka hiányos. Felvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Művek Lexikona I.-III. kötet. Teljes sorozat! Magyar Nagylexikon Kiadó, 2008. Több ezer mű komplett elemzése,  jelentőségük. Védőborítóban, hibátlan állapotban.
1
13764.

Művek Lexikona I.-III. kötet. Teljes sorozat! Magyar Nagylexikon Kiadó, 2008. Több ezer mű komplett elemzése, jelentőségük. Védőborítóban, hibátlan állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett sorozat! .Védőborítóval, jó állapotban.. Bp., 1998-2004
1
13765.

Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett sorozat! .Védőborítóval, jó állapotban.. Bp., 1998-2004

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révai Új lexikona. Komplett sorozat 20 kötetben. Kiegészítő kötettel Kiváló állapotban. Ritka kiadás!
1
13766.

Révai Új lexikona. Komplett sorozat 20 kötetben. Kiegészítő kötettel Kiváló állapotban. Ritka kiadás!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse