Somfay Margit: A félhold árnyékában. Bp., é.n. Magyar Könyvbarátok. 317 p., Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva, melyeket Petry Béla készített. Kiadói egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
Vidor Imre: Vándor a nagy uton. Bp., 1930, Minerva. A szerző aláírását tartalmazó beragasztott lappal. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A borító sarka hiányos. Felvágatlan.