Tormay Cécile: A régi ház. Regény. Batthyány Gyula gróf rajzaival. Budapest, 1920, Singer és Wolfner, 192 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás.
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. Budapest, 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, a gerince kissé megtört, de egyébként jó állapotban.
Hevesi József: A hesperidák kertje. Históriák a klasszikus világból. Bp., é.n., Dick Manó, 196 p. Korabeli félvászon kötés, az eredeti címlapja bekötve. Jó állapotban.
Magyarország Bibliographiája IV. 1712-1860. Könyvészeti kimutatása a Magyarországban s hazánkra vonatkozólag külföldön megjelent nyomtatványoknak. Szerk.: Petrik Géza. A bevezetést írta Szilágyi Sándor. Budapest, 1892, Pallas Rt. Modern egészvászon kötés, kissé foltos lapokkal, és borítóval. Jó állapotban.
Bakcsi György (szerk.): Kevésbábos magyar feladványok. Budapest, 1982, Sport. Kiadói kemény papírkötés, kissé viseltes állapotban, kicsit laza fűzéssel, kicsit sérült gerinccel, számos szövegközti illusztrációval.