Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Hock János: Szivárvány. (Tárcák.) Bp., 1894, Ahtenaeum. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel.
13815.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tormay Cécile: A régi ház. Regény. Batthyány Gyula gróf rajzaival. Budapest, 1920, Singer és Wolfner, 192 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
13816.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szép Ernő: Vőlegény. Három felvonás. Leipzig-Wien, (1922), Pegazus Kiadás, 131 p. Kiadói papírborítóban. Megviselt állapotban! Első kiadás!
13817.

Rufpreis:
2 000 HUF

13818.

Rufpreis:
3 000 HUF

13819.

Rufpreis:
4 000 HUF

1937-1945 2 db iskolai tankönyv: A Magyar Nemzet története, Katolikus hitvédelem, kissé viseltes állapotban.
13820.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. Budapest, 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, a gerince kissé megtört, de egyébként jó állapotban.
13821.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hevesi József: A hesperidák kertje. Históriák a klasszikus világból. Bp., é.n., Dick Manó, 196 p. Korabeli félvászon kötés, az eredeti címlapja bekötve. Jó állapotban.
13822.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kaczér Illés: A király aludni akar. Budapest, é.n., Bíró Miklós kiadása. Első kiadás. Kiadói illusztrált (Kónya Sándor) papírkötés. Jó állapotban.
13823.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13824.

Rufpreis:
5 000 HUF

13825.

Rufpreis:
2 000 HUF

13826.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF