https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Palásti László: Koldustól királyfiig. Elbeszélése. Bp., 1943. Radó István. 112 p. Kiadói félvászonkötésben, a papírborító címlapja beragasztva.
1
13995.

Palásti László: Koldustól királyfiig. Elbeszélése. Bp., 1943. Radó István. 112 p. Kiadói félvászonkötésben, a papírborító címlapja beragasztva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben.
1
13996.

Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában.  Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben.
1
13997.

Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában. Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Madarsko-slovensky a slovensko-madarsky technicky slovník. Magyar-szlovák és szlovák magyar műszaki szótár. Budapest-Pozsony, 1989, Alfa-Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, magyar és szlovák nyelven. Jó állapotban.
1
13998.

Madarsko-slovensky a slovensko-madarsky technicky slovník. Magyar-szlovák és szlovák magyar műszaki szótár. Budapest-Pozsony, 1989, Alfa-Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, magyar és szlovák nyelven. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eötvös József emlékbeszédei. (Pest, 1868, Ráth Mór), nyomtatott Holzhausen Adolfnál, Bécsben, 333 p. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, a borítója kopott, a címlapja hiányzik, pár lap foltos, néhol ceruzás aláhúzásal.
1
13999.

Eötvös József emlékbeszédei. (Pest, 1868, Ráth Mór), nyomtatott Holzhausen Adolfnál, Bécsben, 333 p. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, a borítója kopott, a címlapja hiányzik, pár lap foltos, néhol ceruzás aláhúzásal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Várkonyi Nándor: Az újabb magyar irodalom 1880-1940. Budapest, 1942, Szukits. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, javított kötéssel.
1
14000.

Várkonyi Nándor: Az újabb magyar irodalom 1880-1940. Budapest, 1942, Szukits. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, javított kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Irodalmi Lexikon. Szerk.: Dr. Ványi Ferenc. Budapest, 1926, Studium. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1
14001.

Magyar Irodalmi Lexikon. Szerk.: Dr. Ványi Ferenc. Budapest, 1926, Studium. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alexy E(lza): A siker és a boldogulás titka. Budapest, é.n., Magyar Könyvkiadó. Tizedik. Kiadói papírkötés, kissé szakadt papírborítóval, ceruzás aláhúzásokkal, egy-két oldal sarkán szamárfülekkel.
1
14002.

Alexy E(lza): A siker és a boldogulás titka. Budapest, é.n., Magyar Könyvkiadó. Tizedik. Kiadói papírkötés, kissé szakadt papírborítóval, ceruzás aláhúzásokkal, egy-két oldal sarkán szamárfülekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre válogatott versei. (Jaschik Álmos rajzaival.) Bp., 1921, Pallas. 234 l., 8 lev. (feliratos hártyapapír), 6 t. (színes). Kiadói papírkötésben, kissé viseltes borítóval, ceruzás bejegyzésekkel, firkákkal, két színes illusztráció hiányzik.
1
14003.

Ady Endre válogatott versei. (Jaschik Álmos rajzaival.) Bp., 1921, Pallas. 234 l., 8 lev. (feliratos hártyapapír), 6 t. (színes). Kiadói papírkötésben, kissé viseltes borítóval, ceruzás bejegyzésekkel, firkákkal, két színes illusztráció hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Radó Antal: Háborús strófák. Bp., é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata. Korabeli félvászon kötés. Jó állapotban.
1
14004.

Radó Antal: Háborús strófák. Bp., é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata. Korabeli félvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pálosy Éva: Fiúk, akarni kell! Ifjúsági elbeszélés. Illusztrálta Makkos-Helyey Pál. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztráva.
1
14005.

Pálosy Éva: Fiúk, akarni kell! Ifjúsági elbeszélés. Illusztrálta Makkos-Helyey Pál. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztráva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
S. Pohánka Margit: Enyém a csend. Vác, 1921. Szerzői, Papírkötésben. 95p. Kis szakadással
1
14006.

S. Pohánka Margit: Enyém a csend. Vác, 1921. Szerzői, Papírkötésben. 95p. Kis szakadással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse