Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

13971.

Rufpreis:
2 000 HUF

13972.

Rufpreis:
2 000 HUF

13973.

Rufpreis:
800 HUF

13974.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rózsa Dezső: A látásbeli (vizuális) emlékezőtehetség a nyelvoktatásban. Bp., KMENY: 20p.
13975.

Rufpreis:
1 000 HUF

13976.

Rufpreis:
5 000 HUF

13977.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13978.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wilhelm Busch: Maler Klecksel. Rudolfstadt, é.n. [1960], Griefenverlag, 69 p. Német nyelven. Kiadói félvászon kötés. Számos humoros szövegközti illusztrációval, karikatúrával. / Linen-binding, in german language.
13979.

Rufpreis:
1 000 HUF

13980.

Rufpreis:
4 000 HUF

Altay Margit: Az amerikai leány. Budapest, é. n. Singer és Wolfner Irodalmi Intézet, kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, kopott borító
13981.

Rufpreis:
800 HUF

13982.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF