Régi magyar költők tára II. kötet. XVI. századbeli magyar költők művei. I. 1527-1546. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1880, MTA Könyvkiadó-Hivatala. Korabeli kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel.
Hauff Vilmos: Regék. Átdolgozta Győry Loránd. Négy színnyomatú képpel. Második kiadás. Bp., Lauffer Vilmos. Javított félvászon kötés, a 4 db színes litho melléklet közül az egyik hiányos, kopottas állapotban.
Gvadányi József: Egy falusi nótárius budai utazása. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félvászon kötés, szakadozott papírborítóban, a félvászon gerinc egy része megfakult. Egyébként jó állapotban.
Riedl Frigyes: Arany János. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik, részben átdolgozott kiadás. Korabeli félvászon kötés, kopottas borítóval.
Karinthy Frigyes: Heuréka. Budapest, 1927, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,186 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, kissé vetemedett kötéssel. Első kiadás.
Der Baum der Liebe. Liebesseufzer auf Neuruppiner Bilderbogen. Szerk.: Riedel, Lisa - Hirte, Werner. Berlin, 1982, Eulenspiegel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.