Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Babarczi Schwartzer Ottó: "Csák." Vörösmarty Mihály Téboly-alakja. Budapest, 1890, Hornyánszky Viktor, 70 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
13851.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13852.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Régi magyar költők tára II. kötet. XVI. századbeli magyar költők művei. I. 1527-1546. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1880, MTA Könyvkiadó-Hivatala. Korabeli kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel.
13853.

Rufpreis:
2 000 HUF

13854.

Rufpreis:
1 000 HUF

13855.

Rufpreis:
2 000 HUF

13856.

Rufpreis:
800 HUF

Gvadányi József: Egy falusi nótárius budai utazása. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félvászon kötés, szakadozott papírborítóban, a félvászon gerinc egy része megfakult. Egyébként jó állapotban.
13857.

Rufpreis:
800 HUF

Riedl Frigyes: Arany János. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik, részben átdolgozott kiadás. Korabeli félvászon kötés, kopottas borítóval.
13858.

Rufpreis:
1 800 HUF

13859.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13860.

Rufpreis:
1 600 HUF

13861.

Rufpreis:
1 400 HUF

13862.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF