Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 408
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1445343
13827
286
1320210
13828
286
1320930
13829
286
1335296
13830
286
1443897
13831
286
Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, és borítóval.
1497838
13832
286
Irányelvek a lovaglás és hajtás számára III. kötet. Fordította Radnai Imre. Bp., 1985, Agrárinformációs Vállalat. Második javított kiadás. Kiadói műbőr kötés, fekete-fehér képekkel, és szövegközti illusztrációkkal.
1500932
13833
286
Szundy Károly: Az első esztendő. Ismertetés és tanulmány a Magyar Vöröskereszt-Egylet háború alatti működéséről. Bp., 1916, szerzői. Kopott vászonkötésben. 1450490
13834
286
George Tabori: A köd mögött. Bp. 1947. Anonymus. Hozzá a kissé sérült papír védőborító.
1499718
13835
286
2200
[Kloetzli], Godfrey: Egy zarándok a Szentföldön. Herzlia, é. n., Palphot. Papírkötésben, jó állapotban.
1499513
13836
286
Few, Roger: Vadregényes tájakon. Földünk még létező vadonjai. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1499698
13837
286
2200
Abrahams, Peter: Az emberi test atlasza. Teljes áttekintés testünk működéséről. Bp., 2003, Gabo. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1499658
13838
286
Grazzini, Giuseppe: A világ nemzeti parkjai. Bp., 1990, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF