Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

13827.

Rufpreis:
1 200 HUF

13828.

Rufpreis:
1 800 HUF

13829.

Rufpreis:
1 400 HUF

13830.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, és borítóval.
13831.

Rufpreis:
1 000 HUF

Irányelvek a lovaglás és hajtás számára III. kötet. Fordította Radnai Imre. Bp., 1985, Agrárinformációs Vállalat. Második javított kiadás. Kiadói műbőr kötés, fekete-fehér képekkel, és szövegközti illusztrációkkal.
13832.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szundy Károly: Az első esztendő. Ismertetés és tanulmány a Magyar Vöröskereszt-Egylet háború alatti működéséről. Bp., 1916, szerzői. Kopott vászonkötésben.
13833.

Rufpreis:
3 000 HUF

George Tabori:  A köd mögött. Bp. 1947. Anonymus. Hozzá a kissé sérült papír védőborító.
13834.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Kloetzli], Godfrey: Egy zarándok a Szentföldön. Herzlia, é. n., Palphot. Papírkötésben, jó állapotban.
13835.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Few, Roger: Vadregényes tájakon. Földünk még létező vadonjai. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13836.

Rufpreis:
1 600 HUF

Abrahams, Peter: Az emberi test atlasza. Teljes áttekintés testünk működéséről. Bp., 2003, Gabo. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13837.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Grazzini, Giuseppe: A világ nemzeti parkjai. Bp., 1990, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13838.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF