Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Márai Sándor: Eszter hagyatéka. Magyar Regények. h.n., é.n., Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesületének kiadása (Bp., Révai nyomda) Kiadói kissé fakó gerincű egészvászon kötés.
13887.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lázár Anna: Honkereső. Hargitától a Mont Blanc-ig. Bp., IAT Kiadó. A szerző által dedikált példány. Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
13888.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szerb Antal: Hétköznapok és csodák.. Bp., é. n., Révai (Világkönyvtár). Papírkötésben, jó állapotban.
13889.

Rufpreis:
1 200 HUF

Janouch, Gustav: Beszélgetések Kafkával. Bp., 2008, Kairosz. Papírkötésben, jó állapotban.
13890.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zweig, Stefan: Küzdelem a démonnal. Bp., 1946, Anonymus. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13891.

Rufpreis:
1 200 HUF

A modern bűnözés II. Az előszót írta Dr. Váry Albert. Szerk.: Turcsányi Gyula. (Bp., 1929, )Rozsnyai Károly, 416 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Csak második kötet.
13892.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai I-II. A két kötettben foglalt beszédeket, írásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kisérő jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Dr. Csergő Hugó és Balassa József. Előszót írt a műhöz: Apponyi Albert, Esterházy Móric,és Bárczy István. Vázsonyi Vilmos életrajzát: Pakots József, a zárószavát Dr. Vázsonyi János írta. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kissé kopottas aranyozott félbőr kötés. Jó állapotban.
13893.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lévai Béla - Szabó Miklós: Rádió-Televízió anno... Bp., 1985, RTV-Minerva.  Kiadói modern keménykötésben.
13894.

Rufpreis:
800 HUF

13895.

Rufpreis:
800 HUF

13896.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ady Endre: Válogatott versek. Budapest, 1921, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói bordázott gerincű kemény papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
13897.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pongó István: A sakktaktika titkai. Budapest, 1995, Medicina Könyvkiadó. 2., átdolgozott bővített kiadás. Kiadói kemény papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal.
13898.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF