Lázár Anna: Honkereső. Hargitától a Mont Blanc-ig. Bp., IAT Kiadó. A szerző által dedikált példány. Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
A modern bűnözés II. Az előszót írta Dr. Váry Albert. Szerk.: Turcsányi Gyula. (Bp., 1929, )Rozsnyai Károly, 416 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Csak második kötet.
Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai I-II. A két kötettben foglalt beszédeket, írásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kisérő jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Dr. Csergő Hugó és Balassa József. Előszót írt a műhöz: Apponyi Albert, Esterházy Móric,és Bárczy István. Vázsonyi Vilmos életrajzát: Pakots József, a zárószavát Dr. Vázsonyi János írta. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kissé kopottas aranyozott félbőr kötés. Jó állapotban.
Schmaus: A kórbonctan alapvonalai. Átdolg.: Herxheimer, Gotthold. 2. köt.: Részletes kórbonctan. Bp., 1915, Franklin. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. + Tóth Béla: Mendemondák. Bp., é. n., Athenaeum. Kopott vászonkötésben, címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.
Ady Endre: Válogatott versek. Budapest, 1921, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói bordázott gerincű kemény papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.