https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 408
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1468801
13863
286
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Shakespeare: Hamlet, Dán királyfi. Fordította Arany János. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 203 p. Kiadói aranyozott félvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1468411
13864
286
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Die Minnesinger in Bildern der Manessischen Handschrift. Lipcse, é. n., Insel Verlag. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1468415
13865
286
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Deutsches Handwerk im Mittelalter. Bilder aus dem Hausbuch der Mendelschen Zwölfbrüderstiftung in Nürnberg. Lipcse, é. n., Insel Verlag. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1469149
13866
286
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.
Das Lot is nicht erreichbar
1429382
13867
286
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Illustrirtes Buch der Patiencen. I. 60 Patience-Spiele mit Abblidungen zur Veranschaulichung der Lage der Karten. Breslau, é.n, I. U. Kern. Kiadói kopottas, foltos, egészvászon kötés, foltos lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1076970
13868
286
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
Das Lot is nicht erreichbar
1258351
13869
286
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói, gerincén sérült-hiányos papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1320942
13870
286
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Némethy Géza : Az ember és az isten. Bp., 1930, Glória. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1222269
13871
286
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
H. Barta Lajos: Kiáltás. Bp., 1967, Magvető. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
Das Lot is nicht erreichbar
1139559
13872
286
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Havas Zsigmond: Az acélember. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. Illusztrált kiadói papír kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1221369
13873
286
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Santerra Bíboros I. A szerző hitelesítő aláírásával, Bp., 1923, Dick Manó kiadása. Korabeli egészvászon-kötésben. 1238092
13874
286
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hajózási szabályzat egységes szerkezetbe foglalt szövege. Lezárva 1986. július 15-én. Bp. 1987. Építésügyi Tájékoztatási Központ. 114 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse