Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

13743.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mikes Lajos: Nem lesz bankett! Szatirikus vígjáték négy felvonásban. Budapest, 1919, Közoktatásügyi Népbizottság. Átkötött félvászon kötés.
13744.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dóczi Lajos: Vegyes párok. Színmű. Budapest, 1889, Ráth Mór. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
13745.

Rufpreis:
2 000 HUF

13746.

Rufpreis:
1 000 HUF

13747.

Rufpreis:
800 HUF

Lengyel Miklós: Tamás érdeklődik. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1925, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
13748.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar Badar. 300 limerik. Szerk.: Várady Szabolcs. Bp., 2002, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kartontokban. Jó állapotban.
13749.

Rufpreis:
1 000 HUF

Legifj. Szász Károly: Versek. Budapesten, 1909, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói papír kötésben
13750.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13751.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13752.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lászlóffy Csaba: De ki a nyertes? Két kisregény. Kolozsvár, 1995, Minerva (Minerva Könyvek 2.). A szerző által Murádin Jenő (1937- ) művészettörténésznek dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
13753.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Szerk.: Z. Szabó László. Győr, 1981, Kazinczy Ferenc Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola. Kiadói papírkötés. Z. Szabó László által dedikált példány!
13754.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF